рус укр eng
Тротуарна плитка від виробника

Про компанiю

„Майбутнє — це не те, куди ми йдемо, а те, що ми творимо. Дороги слід не шукати, а будувати." Джон Шаар

Протягом 15 років невелике сімейне підприємство "Miron" виготовляє тротуарну плитку. Даний напрямок є основним для компанії, тому ми дуже дбайливо ставимося до якості продукції, постійно шукаємо шляхи поліпшення та оновлення. "

 Три основні принципи лежать у нашій роботі:

• Чесність – ми не перебільшуємо технічні характеристики, ми не приховуємо подробиць та нюансів від покупців, завжди все обмовляємо, щоб Ви були обізнані навіть у дрібницях.

• Відкритість – ми завжди раді надати необхідну та цікаву для вас інформацію, готові допомогти навіть у додаткових питаннях, завжди раді бачити Вас у нас в офісі та готові показати весь процес виробництва та сировину, щоб Ви були впевнені у наших словах на ділі.

• Надійність – ми несемо відповідальність за якість нашого продукту, тому і даємо 10 років гарантійного терміну експлуатації, але, звичайно, за умови дотримання правил експлеатації.

У нас дружний та згуртований колектив, перевірений перемогами та труднощами протягом тривалого часу. Ми переконані, що тільки в атмосфері старанної роботи та доброзичливості можна створити продукт, який зробить навколишній світ красивішим і комфортнішим.

Каталог товарiв
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок